Rusya 2018-A Grubu’nun Akılda Bıraktıkları

Tabarez hoca, azıcık takımın iplerini saldımı Uruguay neler yapabileceğini son grup maçında da olsa göstermiş oldu.

 

 

 

Bentancur dolaşan oyuncu olarak neler yapabileceğini de göstermiş oldu.

İlk 2 maçını kazanan Rusya Uruguay’ı yenemem şimdiden İspanya maçını düşünmeye başlayayım deyince baya bir rotasyona gitti. Zaten onlar 2 maçta alacaklarını almıştı

Onun VAR’ına baktın benim VAR’ıma bakmadın. VAR tartışması hangi konu üzerinden yapabileceğini daha da net görmüş olduk. Hepimize geçmiş olsun. Gerçi biz radyoda iyi reyting yapacağız bu muhabbetten ( Muhtemelen her grup değerlendirmesine bu maddeyi koyacağız)

 

 

 

Muhammed Salah ve onun rüya gibi sezon performansı biz futbol romantiklerini çok etkilemiş. Hepimiz Mısır’ın uçup kaçacağını düşündük bu grupta ancak acı gerçek öyle tezahür etmedi.

Essam El-Hadary son maçta hocasının da kıyağı ile muradına erdi ve kupa tarihinde forma giyen en yaşlı oyuncu oldu.

 

 

 

Uruguay bu turnuvada nereye kadar gidebilir bilinmez. Sonuçta rakip Portekiz.  Ancak şöyle bir iddiada bulunmak çok yanlış olmaz herhalde; Uruguay herhangi bir turda elense dahi, gol yemeden elenme ihtimali çok yüksek.

 

 

 

İtalya burada olmayabilir ama özellikle son maçta görüldüki Uruguay’ın Serie A kökenli oyuncuları takıma daha büyük dinamizm katıyor ve azıcık da olsa İtalya hevesimizi karşılıyor.

Author
Published
6 sene önce
Categories
FutbolGenel
Comments
No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.