Muhammed Ali’nin Donald Trump’a Cevabı

Müslüman’lara Amerika’ya Göç Etmeyi Yasaklamayı Vaad Eden Başkanlık Adaylarına Muhammed Ali’nin AçıklamasıCV0hwUMWIAAGX7Z

 

 

 

Ben bir Müslamınım ve Paris’te de San Bernardino’da da veya dünyanın herhangi bir yerinde masum insanları öldürmenin İslami hiç bir konu ile alakası yoktur. Gerçek Müslümanlar çok iyi biliyor ki bu acımasız şiddeti ortaya koyan sözde Cihatçılar dinimizin en önemli öğretilerinden birine karşı gelmektedir.

Kendi kişisel projelerinin ilerlemesi için İslam’ı kullananlara biz Müslümanlar olarak karşı çıkmalıyız. Onlar birçok insanı İslam’ı öğrenme duygusundan yabancılaştırmıştır. Gerçek müslümanlar çok iyi bilir ya da bilmelidir ki, başkalarını İslam’a zorla geçirmeye çalışmak dinimize aykırıdır.

Hiç bir zaman insanlara münasipsizlikle sulanmamış bir insan olarak şunu söylemek isterim ki;  Siyasi liderlerimiz pozisyonlarını İslam’ı anlamak için ve İslam dinine karşı anlayışı inşaa etmek için kullanmalılar. Ve bu yanlış yönlendirilmiş katiller gerçek islamı insanların yanlış anlamalarına sebep olmaktadır.

Author
Published
8 sene önce
Categories
BoksGenel
Comments
No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.