Bir Efsane Böyle Veda Etti

ÇEVİRİSİ

Arkadaşlar

20 yılın nasıl geçtiğini hala anlayabilmiş değilim. Bu çılgınca bir şey. Ksinlikle çılgınca…

Bu sahada bu sezon boyunca bizimle olduğunuz için takım arkadaşlarımla beraber teşekkür ediyorum. İnişlerimiz çıkışlarımız olmasına rağmen biz hep birlikte kaldık.

Ben ölümüne LAKERS taraftarı olarak büyüdüm. Burada oynayan her oyuncunun yaptığı her şeyi biliyorum. Draft edilip nu organizasyona takas edilmek ve burada 20 yıl geçirmek…Bundan daha iyi bir şey olamaz…

Burada yaşananlar şampiyonluklarla alakalı bir şey değil…Biz her zaman doğru olanları yapmaya çalıştık ve şampiyonluklarımızı kazandık . Şu an söyleyebileceğim tek şey desteğiniz için teşekkür etmek. Desteğiniz için, bize verdiğiniz motivasyon ve ilham için teşekkürler.

Bu geceye dair beni şaşırtan tek şey, geride bıraktığım 20 yıl boyunca bana pas et diyenlerin btün gece boyunca ‘Pas Atma Pas Atma’ diye bağırmalarıydı. Bu çok güzeldi. Sona erdiğine inanamıyorum. Hepiniz gerçekten çok güzelsiniz. Kalbimin en derinlerinden sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum.

 

Ailemmm… Yaptığınız tüm fedakarlıklar için sizlere çok teşekkür ediyorum.Salonda ve antremanlarda geçirdiğim tüm vakit boyunca Venessa ailemi koruyup kolladı. Venessa, sana ne kadar teşekkür etsem yetmez ve ne kadar teşekkür etsem azdır. Kalbimin en derinlerinden çok ama çok teşekkürler…

 

Bundan sonra ne söyleyebilirim ki? MAMBA OUT /(Mamba gider)

Author
Published
7 sene önce
Categories
Basketbol
Comments
No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.